Overslaan en naar de inhoud gaan
De Leidse Examentraining

Wat eten we?

  • Een warme maaltijd kost € 12,00. Hiervoor krijg je een buffet met zowel koude-als warme gerechten, huisgemaakte verse salades, fruit, een toetje en koffie of thee. 
  • Je kunt je maaltijdbon via het inloggedeelte aanschaffen. Let op: Je kunt de maaltijdbon alleen voor 13:45 uur kopen op de dag waarop je wilt mee-eten. Het is dus niet mogelijk om van tevoren al een maaltijdbon aan te schaffen of een maaltijdbon voor de volgende dag(en).
  • Er wordt gevarieerd, gezond, en vooral lekker gekookt! Van Mexicaans tot oosterse wok, van Indiase curry's tot Italiaanse pasta's. Je hebt de keuze uit gerechten met vlees/vis, vegetarische en veganistische gerechten. Uiterlijk twee dagen voor de cursus wordt op deze pagina vermeld wat er op het menu staat.
  • Op de cursuslocaties is geen mogelijkheid om lunch te kopen. Neem dus zelf je lunch mee.

Wat eten we tijdens de cursus?

Examencursus 

PeriodeDatumMenu
Periode 13zaterdag 28 februariIndiaas
zondag 1 maartThais
Periode 14zaterdag 7 maartMexicaans
zondag 8 maartGrieks
Periode 15zaterdag 14 maartTurks
zondag 15 maartPoké Bowl
Periode 16zaterdag 21 maartTapas
zondag 22 maartRoti
Periode 17zaterdag 28 maartIndiaas
zondag 29 maartGrieks
De Leidse Examentraining
De Leidse Examentraining