Overslaan en naar de inhoud gaan
De Leidse Examentraining

Wat eten we?

  • Een warme maaltijd kost € 12,00. Hiervoor krijg je een buffet met zowel koude-als warme gerechten, huisgemaakte verse salades, fruit, een toetje en koffie of thee. 
  • Je kunt je maaltijdbon via het inloggedeelte aanschaffen. Let op: Je kunt de maaltijdbon alleen voor 13:45 uur kopen op de dag waarop je wilt mee-eten. Het is dus niet mogelijk om van tevoren al een maaltijdbon aan te schaffen of een maaltijdbon voor de volgende dag(en). 
  • Het is ook mogelijk om een maaltijdbon te kopen bij het cursusbuffet, tijdens de ochtend- of de lunchpauze (tot 13:45 uur). Betalen bij het cursusbuffet kan alleen elektronisch (met pinpas of mobiel). 
  • Er wordt gevarieerd, gezond, en vooral lekker gekookt! Van Mexicaans tot oosterse wok, van Indiase curry's tot Italiaanse pasta's. Je hebt de keuze uit gerechten met vlees/vis, vegetarische en veganistische gerechten. Uiterlijk twee dagen voor de cursus wordt op deze pagina vermeld wat er op het menu staat.
  • Op de cursuslocaties is geen mogelijkheid om lunch te kopen. Neem dus zelf je lunch mee.

Wat eten we tijdens de cursus?

Examencursus 

PeriodeDatumMenu
Periode 8Zaterdag 24 januari Turks
Periode 8Zondag 25 januariPoké Bowl
Periode 9Zaterdag 31 januariIndiaas
Periode 9Zondag 1 februariRoti
Periode 10Zaterdag 7 februariItaliaans
Periode 10Zondag 8 februariChinees
De Leidse Examentraining
De Leidse Examentraining